03. 10. 2021

(plně obsazeno-zapisujeme náhradníky)

599 Kč

Vážení klienti , sezonou 2020 otevíráme nový druh zájezdů pro náročnou klientelu a to mj. ve spolupráci se Zlínským klubem umění a literatury. Na těchto zájezdech půjde alespoň z 50 % o speciální prohlídky objektů , které mnohdy stojí mimo trasy komerčních zájezdů či o komentované návštěvy zámků , památek či památkových rezervací.

Odjezd: Napajedla 5.10h, Kvítkovice U vraha 5.20h, Zlín u Zámku 5.35h, Zlín Burešov 5.40h, Fryšták 5.55h

Vstupy na prohlídky 540 Kč – vybere průvodce v autobuse

Potštejn – prohlídka interiérů zámku, jenž je od roku 2006 přístupný po rozsáhlé rekonstrukci opět veřejnosti.

Vamberk – dalším bodem našeho putování bude návštěva muzea proslulé Vamberské krajky. Muzeum bylo po rekonstrukci veřejnosti zpřístupněno v roku 2014 a shlédneme spoustu zajímavostí ze světa krajky a krajkářů.

Kostelec nad  Orlicí – prohlídka Nového zámku, která bude speciálně pro nás komentovaná majitelem znovu oživlého zámeckého skvostu panem F. K. (upozorňujeme na délku prohlídky , která může překročit podle zájmu  i 3 hodiny i speciální cenu 250 ,- , tímto upozorněním  chceme aby se zájezdu zúčastnili jen Ti , kteří mají vážný zájem o umění , historii a společenský život .

 

Počet míst na zájezd je limitován max. 50 osobami.)

Předpokládaný příjezd do Kostelce bude ve 12.30 a bude dán prostor k obědu či polední kávě. V cca.14.00 bude možnost nahlédnout do Galerie Kinský a v 15.00h pak začne prohlídka samotných interiérů.

Předpokládaný příjezd do Zlína 23.00 h

(účastníky, kteří budou vázáni na příjezd na nástupní místa prosíme ať si zajistí odvoz s možností zvýšené operativnosti – odvoz na telefon, neboť doba prohlídky zámku bude operativní i pro průvodce a řidiče).

Zajišťuje CA Marcela Machová, autobusová doprava Gracla s.r.o.,

tel.604 684 581 info@zajezdymarcela.cz

 

 

 

Nově: Každý měsíc (termíny na přednášky pro klub výtvarného umění a knihy) najdete na našich stránkách www.zajezdymarcela.cz.