Zatím můžete učinit bezplatnou rezervaci

Stezkou nad vinohrady do Republiky Kraví Hora

29. května 2021

540 Kč

 

 

 

Dovolujeme si Vás pozvat na pěkný vycházkový den ve vinohradech. Doufejme, že se uskuteční a bude tak malou náplastí na duši našich klientů za loňský neuskutečněný Burčákový pochod.

V ceně: Doprava a služby průvodce/lektora.
Odjezd: Zlína 07:30 h (Ryo-MHD zastávka), 07:50 h Kvítkovice (zastávka u Lidlu), Napajedla 8:00 h (u Fatry), Spytihněv……..Uherské Hradiště

Vrbice – v malé jihomoravské obci začne naše pěší trasa a to výstupem na Stezku nad vinohrady, jenž byla veřejnosti zpřístupněna na podzim roku 2018 – dále naše trasa povede do vinařské obce Kobylí, kterou projedeme a zároveň zde uskutečníme cca hodinovou degustaci vín. Poté budeme pokračovat na rozcestí U boudy a dále pak na rozhlednu Kraví Hora a do Bořetic přes kapli Svatého Urbana kde trasu, která měří cca. 12km ukončíme.
Pro ty, jenž chtějí více poznávání, lze udělat další alternativu.

 

Trasa Vrbice – Stezka nad vinohrady – Kobylí (pak degustace vína a lze navštívit i zdejší muzeum plné folkloru a tradic této vinařské obce za poplatek 40 ,- délka komentované prohlídky je 90 minut).

Poté se přesuneme autobusem do Bořetic a kde si můžete udělat vlastní vycházkově – vlastivědný program v modrých horách.

Základní kilometry vycházky na trase Vrbice – Stezka nad vinohrady – Kobylí činí délku cca. 4 Km.

 

Degustace cca. 270 ,- (není povinná, ale nutno při přihlašování nahlásit)!!!!!

 

e-mail: info@zajezdymarcela.cz  tel. 604 684 581 pí. Machová

 

NÁVRAT20.30h

 

Dopravu zajišťuje autobusová doprava Gracla s.r.o