2021

23.10.2021

350 Kč 

V CENĚ: doprava, technický doprovod

ODJEZD:  Otrokovice (Billa,Lidl) 4:15 h, Napajedla 4:30 h, Žlutava 4:45h …a dále po cestě dle tel. dohody

(Bělov, Kvasice,Tlumačov…..) v případě zájmu Spytihněv, Pohořelice a minimálním počtu 4 osob možný svoz do Napajedel s 50Kč poplatkem/osoba

NÁVRAT: plánovaný návrat cca 18:00 – 19:00 h

PROGRAM: příjezd cca 7.30 h  k malé tržnici tzv. „skleníky“ v Polském Těšíně a zde krátký rozchod. Následně cca 9.30 h přejedeme k velké tržnici, kde si každý udělá individuální program dle vlastního uvážení.Odjezd ve 13hod., přejezd do unikátních zahrad Kapias – Goczalkowice

Goczalkowice – zde navštívíme nádhernou zahradu. Můžete si koupit vše, co potřebujete pro svou zahradu a pro zdobení interiéru vašeho domu, kanceláře nebo jiného zařízení.

Inspiraci můžete získat v vyhlídkových zahradách sousedících s zahradním centrem . Snaží se být vám k dispozici – pomáhají v zahradním centru , poradí jak, co a co zasadit. Nabízí velké množství druhů a odrůd jehličnanů a listnatých keřů, vinné révy, trvalky, cibule, oddenky, ovocné stromy a keře, jednoleté rostliny.

Spolu s měnícími se ročními obdobími mění rostliny, které můžete koupit, počet okrasných stromů a keřů v mnoha odrůdách, trvalkách, popínavých rostlinách, rostlinách rostlin (orchideje atd.), Které prodáváme po celý rok. Na jaře zde vládnou četné druhy jednoletých rostlin pro balkony a terasy, dále pak odrůdy a hlízy kvetoucích rostlin (jiřiny, mečíky, konopí), v pozdních jarních zahradách zde kvetou hortenzie a růže. Léto je doba vysokých trvalek, cibule jarních rostlin (tulipány, hyacinty …) se objevují koncem léta, chryzantémy, od poloviny listopadu si u nás můžete koupit vánoční stromeček.

Máme vše, co rostliny potřebují pro správný růst a vývoj: zahradnické substráty, půda, rašelina, hnojiva, zahradnické netkané textilie, špendlíky pro agrotextilie, přípravky na ochranu rostlin, podpora vinic, střev, plastové a keramické květináče, hrnce na terasy, proutí a mnoho jiné. Máme zajímavé dekorativní předměty do interiérů a zahrad, které se mění podle ročních období. Vánoční předměty prodáváme od poloviny listopadu.

Většinu ozdobných křovin a rostlin ze školky lze za výhodnou cenu i zakoupit. Platba je možná kartou nebo ve Zlotých. V Těšíně i v Kč.

Odjezd je naplánován na cca. 15:15 h

 

   

   

 

 

 

 

 Objednávky: e-mail: info@zajezdymarcela.cz

                        tel. pí. Machová 604 684 581

nebo i níže můžete vyplnit objednávkový list

Zajišťuje cestovní agentura Marcela Machová a

autobusová doprava Gracla s.r.o.