Vážení, pro překročení hranic musíte mít buď: PCR test, antigení test s potvrzením, potvrzení že jste během 6 měsíců prodělali COVID, nebo certifikát o tom, že jste očkovaní.Cestou zpět je již zrušen i test i karanténa.

11. 10. – 17. 10. 2021

Dospělý 12 – 100 let 6.600 Kč

Děti 4 – 11.99 let 4.900 Kč

Děti 1 – 3.99 let s polopenzí a lůžkem 4.200 Kč

Děti 0 – 0.99 let 2.800 Kč (bez nároku na lůžko a stravu)

Samostatná osoba na pokoji je možná s příplatkem za druhé lůžko 2.890 Kč

 

V ceně je 4x ubytování, polopenze, pobytová taxa, povlečení, ručníky, poplatky za energii, spotřebu vody, závěrečný úklid, klima, wi-fi, doprava, trajekt

V ceně není pojištění léčebných výloh 54 Kč/osoba se stornem, odpovědností

                                       Covid pojištění 300 Kč/osoba/pobyt

(Horní hranice pojistného plnění pro pojištění léčebných výloh v zahraničí na onemocnění COVID činí 2 000 000 Kč)

                                      Karanténa pojištění 400 Kč/osoba/pobyt

(kryje nezbytné a přiměřené náklady na stravu, ubytování nebo náhradní dopravu do ČR z důvodu, že byla pojištěnému nařízena karanténasouvisející s onemocněním COVID. Hradí 80% vícenákladů doložených doklady o jejich uhrazení, maximálně však do celkové výše 30 000 Kč

 

Odjezd: 

11. 10. 2021

Nástupní místa –  Žlutava, Napajedla 21:00h, Otrokovice 21:15h ( pro klienty z Prahy a Olomouce je možno použít spoje R 895 Slovácký expres a od Brna R 815 Moravan – u obou je velká rezerva pro případ zpoždění) ,

Zlín 21:35h, Uherské Hradiště (časy budou upřesněny v propozicích před odjezdem dle nástupních míst) a dále směr Nivnice

 

Návrat:

17. 10. 2021 v dopoledních hodinách

 

Stravování  polopenze (snídaně, večeře se podává dle dohody (polévka, hlavní jídlo, salát, dezert). Majitel má vlastní rybářskou loď a proto nabízí pouze čerstvé ryby. K večeři se vždy podává vařená domácí zelenina.
Lze dohodnout stravu i pro diabetiky, vegetariány,…
Zákazníci, kteří nemají rádi ryby, nebo mají alergii – při nahlášení dostanou náhradní stravu.
V Pensionu mají domácí kuchyni a velice ochotně se o klienty starají. (máme vlastní zkušenost)

Program

1 den odjezdnve večerních hodinách

2 den RASTOKE – krátká fotopauza u unikátní mlýnské doliny v sevření vodopádů a krásné přírody
          PLITVICKA JEZERA ( UNESCO ) – pobyt ve světoznámém Národním parku kde na malém prostoru lze napočítat 140 vodopádů a 20 jeskyní. Parkem vede spousta tras a my doporučujeme trasu C , která je na cca 5 ,5 hod. Vstupenka obsahuje i jízdu po jezeru na lodičkách a panoramatický vláček. Nejkratší základní trasa A je 2,5 hodiny.
Příjezd na ubytování s pozdní večeří
3 – 5 den sběr , zpracování a poznání zdejších tradic s možností podzimního relaxu u moře. Během pobytu bude 1 výlet a to do jeskyně GRAPČEVA ŠPILJA  ( doporučujeme stejně jako k Plitvickým jezerům pohodlnou obuv – od Konoby Humac ( vynikající tradiční restaurace ) je to cca. 30 minut k ní a zpět do kopce asi 40 minut.
6 den dopoledne odjezd trajektem z ostrova Hvar
KARLOVAC  – prohlídka Aquatiky –  jedná se o   ojedinělé obří sladkovodní akvárium , které patří mezi největší svého druhu v Evropě. Po prohlídce si prohlédneme krátce město a dopřejeme si čas na večeři.
7 den příjezd v dopoledních hodinách.

Cena vstupů do atrakcí je cca. Dospělí 290 Kuna Děti 140 Kuna ( průvodce vybere v buse a jé nutné mít Chorvatskou měnu ).

Plitvické jezera

Hvar - Osada Humac a Grapčeva špilja Hvar - Osada Humac a Grapčeva špilja

Humac-Grapčeva Špilja

Navštivte jedinečné sladkovodní akvárium ve městě Karlovac | Chorvatsko.cz u-karlovcu-otvorena-aquatika-prvi-slatkovodni-akvarij-u-hrvatskoj-stotinu-vrsta-riba-u-25-bazena | KARLOVAC Města Chorvatska: Průvodce městy, která stojí za návštěvu | Reflex.cz

Karlovac-Aquatika

Ostrov Hvar
je nejdelším chorvatským ostrovem s největším počtem slunečních dnů.
Je dlouhý 68,2 km, široký 10,5 km, celková rozloha je 299,7 km2, délka pobřeží je 254,2 km. Nejvyšší vrch ostrova je Sv. Nikola – vysoký 628 m. Na ostrově žije 11.459 obyvatel.

Sućuraj
je malá rybářská obec a zároveň turistické letovisko, které leží ve východní části ostrova Hvar. Je to nejbližší místo na ostrově k pevnině. Díky své poloze je Sučuraj ze tří stran obklopen mořem a proto je zde mnoho pěkných pláží. Klima je zde velice příjemné – jsou zde dlouhá, suchá a teplá léta, v létě zde vane příjemný vítr maestrál a tramontana, koupání je možné od dubna až do října.
Hlavní pláž “Česminica“ je vzdálena od centra Sučuraje pouze 200 m. Apartmány se nacházejí na ostrově Hvar v obci Sućuraj.

Pension IVAN
V nabídce je 16 komfortních apartmánů: 4 apartmány pro 5 osob, 8 studio-apartmánů pro 2 osoby a 4 studio-apartmány pro 3 osoby. Apartmány se nacházejí v prvním a ve druhém patře rodinného domku.
Všechny apartmány mají koupelnu sprcha, WC, minikuchyňku, hi-fi věž, TV, satelit, možnost připojení na internet, klimatizaci. Pension je vzdálený 150 m od oblázkové pláže.
U pensionu: se nachází prostorný dvůr s grilem, parkoviště. V přízemí je restaurace, ale pouze pro hosty domu, venkovní terasa se podává polopenze. V nabídce najdete domácí víno, rakiji, olivový olej, olivový salát, kapari, slané ryby a ostatní domácí rybí speciality – voleti, srdele a inćuni.

100_4796100_4874100_4876 jena-foto-005jena-foto-018