Vepřové hody v Krkonoších

23. 04. – 25. 04. 2021

2. 780 Kč /osoba/ 3 dny – 2 noci (umyvadlo na pokoji)

  1. 880 Kč /osoba/ 3 dny – 2 noci (se sociálkou na pokoji)

 

 

ZÁJEZD SE USKUTEČNÍ PŘI MIN.POČTU 20 LIDÍ.

NA KAŽDÝ ZÁJEZD PŘI NAHLÁŠENÍ 15 OSOB, KAŽDÁ 15 OSOBA ZDARMA!!!!

Naše tvůrčí skupina se rozhodla porazit problémy s virama všech možných označení a z různých koutů světa typem zájezdu kdy spojíme poznání , gastronomii s krásou Krkonošské přírody a hlavně dobrou náladou.

 

V ceně je: 2x ubytování v chatě „Zahrádky“Seibert, snídaně, večeře, ochutnávky ze zabijačky+pitný režim (svařák,voda,…), pobytová taxa,  doprava,

V ceně není: vstupné 300 Kč a taxi na pásech (kterým jediným se dostaneme nahoru v případě sněhu)

Cena se bude odvíjet od počtu osob (cca 200 – 300 Kč) cesta tam i zpět při návratu domů.

vybere průvodce v buse

Nástupní místa: Napajedla 05:10 h, Otrokovice, Malenovice, Zlín u Zámku, Burešov, Fryšták

…..směr může být upraven dle zájmu

V případě více zájemců Uherské Hradiště, Spytihněv, Žlutava,…..možnost zajet do okolí po tel.domluvě a doplatku

Pátek 23.04.2021 odjezd v ranních hodinách cca 05:00h

Pardubice – když se řekne Pardubice jeden z prvních atributů je legendární perník. První naší zastávkou bude tudíž Janošovo perníkářství , kde se seznámíme s výrobou , a budeme si moci dovolit pustit fantazii na uzdě a perník si i nazdobit. Koupě bude samozřejmostí.

 

Miletín u Hořic – další zastávkou bude exkurze do výroby další sladkosti a to Hořických trubiček a i zde Vaše ruky nezůstanou v poloze nuda. Vrcholem exkurze je pokus o stáčení této lahůdky.


Dvůr Králové nad Labem – poslední dnešní zastávkou bude exkurze do pivovaru Tambor a zde již vaše ruce budou zapojeny jen do procesu zdvíhání sklenic s pivem .


Příjezd na chatu Zahrádky – Seibert , ubytování , večeře.
– přivítání pravou moravskou slivovicí
– večeře
– ochutnávka frgálů
– večer při kytaře a harmonice

2 den

PRASOBRANi – u naší chaty ….koštovačka (polívečka jak ji mnozí neznají,…atd., pití ..) ale i poznání .

– zabíjačka od ranních hodin, kde si můžete vyzkoušet nejen například plnění jitrnic, výrobu tlačenky ale především průběhu celého dne postupně ochutnávat veškeré vepřové speciality spojené s klasickou zabíjačkou
– pokud budete mít ještě chuť na večeři, můžete si dát na závěr pečené maso, zelí a knedlík nebo si jen zakousnout chleba se škvarkovou pomazánkou

 

výborná večeře škvarečky před spaním porcování

svařáček je také potřeba nachystat

 

Ti kterým stačí odpolední účast (oběd) mohou vyplnit pobyt turistikou . Náš Tip Rozhledna Hnědý vrch – aneb bereme štamprle a jdem čučet na Sněžku ( pokud nepadne mlha ) 😆 . Další Varianta je třeba Černá hora a Černohorské rašeliniště, v případě sněhu běžky sebou. Pokud by byly puštěné vleky naší vládou, možnost i lyžování.

3 den

snídaně a balení – odjezd je plánovaný na cca 11.00 h a na cestu dostanete drobný prasečí balíček.
Po cestě uděláme pauzu u pomníku generála Gablenze u Trutnova. Ten připomíná válku mezi Pruskem a Rakouskem r. 1866. Bitvu u Trutnova vyhráli mimořádně Rakušané .
Příjezd do Zlína v cca. 19.30.

 

VYHRAZUJEME SI PRÁVO NA ZMĚNU PROGRAMU DLE SITUACE

 

     

 

 

Objednávky na meilu: info@zajezdymarcela.cz

tel.604 684 581

dopravu zajišťuje autobusová doprava Gracla s.r.o.

POPIS CHATY

Chata Zahrádky – Seibert se nachází v nadmořské výšce 1.001 m.n.m. v samotném lyžařském centru Krkonoš – Peci pod Sněžkou a poskytuje z terasy jedinečné výhledy  na  Sněžku a celé údolí.

Přímo z chaty můžete v zimních měsících obout lyžáky a užívat si desítky kilometrů sjezdových tratí s náročností  pro začátečníky, ale i zkušené lyžaře. Milovníci běžek ocení nekonečné tratě, které jim poskytují nejen krásné výhledy na Krkonoše, ale i běžecké okruhy, které je zavedou opět do naší chaty.

Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízeny, vždy čisté a uklizené. Vlastní sociální zařízení (koupelna a WC) má celkem 6 pokojů, 15 pokojů má umyvadlo na pokoji a společné toalety + sprchy na každém patře, poslední dva pokoje jsou bez umyvadla a opět mají společné toalety a sprchy.

 

Domácí kuchyně

Věříme, že naše kuchyně osloví všechny naše návštěvníky a pochutnáte si na tradičních jídlech ale i našich specialitách. Naše společnost se také specializuje na výrobu domácích frgálů (hruškové, povidlové, tvarohové, makové a další), které jsou neodolatelné pro svoji jemnou a lahodnou chuť.

V případě Vašich požadavků připravíme jak bezlepkovou stravu tak vegetariánskou.

Nejen pro slavnostní příležitosti, rauty, oslavy a různé akce, připravujeme grilované kýty, moravskou zabíjačku, grilovaná kolena, uzená žebra a další speciality, které které můžete ochutnat i v naší restauraci nejen pro ubytované ale i pro veřejnost.

  krásný výhled na Sněžku z chaty

 

https://www.chatazahradky.cz/web-kamera/

 

V blízkosti se nachází:

– Sněžka cca 9 – 10km od chaty

– Pec pod Sněžkou cca 2,5 km

– Bobová dráha RelaxPark cca 3,5 km

– Špindlerův Mlýn cca 15 km