Podzimní vepřové hody v Krkonoších

30. 10. – 01. 11. 2020

2. 780 Kč /osoba/ 3 dny – 2 noci (umyvadlo na pokoji)

  1. 880 Kč /osoba/ 3 dny – 2 noci (se sociálkou na pokoji)

 

 

ZÁJEZD SE USKUTEČNÍ PŘI MIN.POČTU 20 LIDÍ.

NA KAŽDÝ ZÁJEZD PŘI NAHLÁŠENÍ 15 OSOB, KAŽDÁ 15 OSOBA ZDARMA!!!!

Naše tvůrčí skupina se rozhodla porazit problémy s virama všech možných označení a z různých koutů světa typem zájezdu kdy spojíme poznání , gastronomii s krásou Krkonošské přírody a hlavně dobrou náladou.

 

V ceně je: 2x ubytování v chatě „Zahrádky“Seibert, snídaně, večeře, ochutnávky ze zabijačky+pitný režim (svařák,voda,…), pobytová taxa,  doprava,

V ceně není: vstupné – vybere průvodce v buse 255 Kč

Nástupní místa: Napajedla 05:10 h, Otrokovice, Malenovice, Zlín u Zámku, Burešov, Fryšták

…..směr může být upraven dle zájmu

V případě více zájemců Uherské Hradiště, Spytihněv, Žlutava,…..možnost zajet do okolí po tel.domluvě a doplatku

Pátek 30.10.2020 odjezd v ranních hodinách cca 05:00h

Pardubice – když se řekne Pardubice jeden z prvních atributů je legendární perník. První naší zastávkou bude tudíž Janošovo perníkářství , kde se seznámíme s výrobou , a budeme si moci dovolit pustit fantazii na uzdě a perník si i nazdobit. Koupě bude samozřejmostí.

 

Miletín u Hořic – další zastávkou bude exkurze do výroby další sladkosti a to Hořických trubiček a i zde Vaše ruky nezůstanou v poloze nuda. Vrcholem exkurze je pokus o stáčení této lahůdky.


Dvůr Králové nad Labem – poslední dnešní zastávkou bude exkurze do pivovaru Tambor a zde již vaše ruce budou zapojeny jen do procesu zdvíhání sklenic s pivem .


Příjezd na chatu Zahrádky – Seibert , ubytování , večeře.
– přivítání pravou moravskou slivovicí
– večeře
– ochutnávka frgálů
– večer při kytaře a harmonice

2 den

PRASOBRANi – zabíjačka čuníka u naší chaty ….koštovačka (polívečka jak ji mnozí neznají,…atd., pití ..) ale i poznání .

– zabíjačka od ranních hodin, kde si můžete vyzkoušet nejen například plnění jitrnic, výrobu tlačenky ale především průběhu celého dne postupně ochutnávat veškeré vepřové speciality spojené s klasickou zabíjačkou
– pokud budete mít ještě chuť na večeři, můžete si dát na závěr pečené maso, zelí a knedlík nebo si jen zakousnout chleba se škvarkovou pomazánkou

 

výborná večeře škvarečky před spaním porcování

svařáček je také potřeba nachystat

Ti kterým stačí od polední účast (oběd) mohou vyplnit pobyt turistikou . Náš Tip Rozhledna Hnědý vrch – aneb bereme štamprle a jdem čučet na Sněžku ( pokud nepadne mlha ) 😆 . Další Varianta je třeba Černá hora a Černohorské rašeliniště.

3 den

snídaně a balení – odjezd je plánovaný na cca 11.00 h a na cestu dostanete drobný prasečí balíček.
Po cestě uděláme pauzu u pomníku generála Gablenze u Trutnova. Ten připomíná válku mezi Pruskem a Rakouskem r. 1866. Bitvu u Trutnova vyhráli mimořádně Rakušané .
Příjezd do Zlína v cca. 19.30.

 

 

 

         

 

 

Objednávky na meilu: info@zajezdymarcela.cz

tel.604 684 581

dopravu zajišťuje autobusová doprava Gracla s.r.o.

POPIS CHATY

Chata Zahrádky – Seibert se nachází v nadmořské výšce 1.001 m.n.m. v samotném lyžařském centru Krkonoš – Peci pod Sněžkou a poskytuje z terasy jedinečné výhledy  na  Sněžku a celé údolí.

Přímo z chaty můžete v zimních měsících obout lyžáky a užívat si desítky kilometrů sjezdových tratí s náročností  pro začátečníky, ale i zkušené lyžaře. Milovníci běžek ocení nekonečné tratě, které jim poskytují nejen krásné výhledy na Krkonoše, ale i běžecké okruhy, které je zavedou opět do naší chaty.

Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízeny, vždy čisté a uklizené. Vlastní sociální zařízení (koupelna a WC) má celkem 6 pokojů, 15 pokojů má umyvadlo na pokoji a společné toalety + sprchy na každém patře, poslední dva pokoje jsou bez umyvadla a opět mají společné toalety a sprchy.

 

Domácí kuchyně

Věříme, že naše kuchyně osloví všechny naše návštěvníky a pochutnáte si na tradičních jídlech ale i našich specialitách. Naše společnost se také specializuje na výrobu domácích frgálů (hruškové, povidlové, tvarohové, makové a další), které jsou neodolatelné pro svoji jemnou a lahodnou chuť.

V případě Vašich požadavků připravíme jak bezlepkovou stravu tak vegetariánskou.

Nejen pro slavnostní příležitosti, rauty, oslavy a různé akce, připravujeme grilované kýty, moravskou zabíjačku, grilovaná kolena, uzená žebra a další speciality, které které můžete ochutnat i v naší restauraci nejen pro ubytované ale i pro veřejnost.

  krásný výhled na Sněžku z chaty

 

https://www.chatazahradky.cz/web-kamera/

 

V blízkosti se nachází:

– Sněžka cca 9 – 10km od chaty

– Pec pod Sněžkou cca 2,5 km

– Bobová dráha RelaxPark cca 3,5 km

– Špindlerův Mlýn cca 15 km