Chorvatsko – lázně Tuhejlské Toplice

24. – 27. 10. 2020

Ze Zlína odjezd 23. 10. 2020 ve večerních hodinách

 

Program:

1.den:  odjezd z Prahy od hlavního nádraží v 00.45, přes Tábor a Č.Budějovice, přejezd Rakouska a Chorvatska,  Trakoščan – prohlídka nejznámějšího chorvatského hradu , jenž se z malé pevnůstky ze 13. století rozrostl do dnešní krásy. Prohlídka bude s českým textem.  Marija Bistrica další zastávkou bude impozantní chrám na jednom z nejvýznamějších poutních míst v Chorvatsku, spojeného se zázraky Černé Madony.
Odpoledne ubytování v Tuhelj Terme, relaxace v bazénech a večeře

  1. den: po snídani celodenní relax v bazénech s možností masáží, volno, večeře

3.den:  po snídani dopoledne návštěvy vesnice Kumrovec , která je vlastně skanzenem lidové architektury a zároveň rodištěm J.B.Tita , jehož rodný dům je součástí muzea. Klanjec – návštěva a degustace ve vinařství a prohlídka i kostela jehož součástí je hrobka významného šlechtického rodu Erdödy, večeře
4. den:  po snídani odjezd z hotelu v 10:00,  Ptuj – v okrajové části města se zastavíme ve zdejší sýrárně na koupi sýrů , jogurtů a jiných produktů.
Návrat do Prahy do 24 hodin

 

 

****hotel Well

Terme Tuhelj  je lázeňský komplex hotelů, který se nachází v chorvatské horské oblasti Zagorje, 40 km severně od Záhřebu. Na místě jsou kryté i venkovních bazény, suché sauny a parní sauny. 264 pokojů je umístěno v 6 budovách, které jsou propojené chodbami  a spojené s krytými a venkovními bazény. Všechny pokoje v hotelu Terme Tuhelj jsou klimatizované, mají satelitní TV, Wi-Fi a je v nich připravený župan. Hosté mají bezplatný vstup do krytých a venkovních bazénů, fitness centra a na hodiny aqua erobiku a aqua strečinku. Velké wellness centrum tvoří 4 finské sauny, 3 parní sauny, vířivka, relaxační místnost s vodními postelemi a mnoho dalších zařízení. Centrum SpaeVita nabízí různé druhy masáží, kosmetické kúry obličeje i celého těla, solárium a speciální procedury s využitím léčivého bahna.

 

 

Cena zahrnuje: dopravu busem, 3x ubytování v hotelu, 3x polopenzi formou bufetu, 4-denní vstup do lázeňského areálu, zapůjčení županu, výlety podle programu, průvodce

 

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění 144,-Kč, jednolůžkový pokoj: 1.990,-Kč, vstupné do navštěvovaných objektů (cca 50 EUR)

 

 

Termín: Osoba ve 2-lůž.pok. Dítě do 12 let na přistýlce
24.10.-27.10. 7.390 5.890

 

Odjezdová místa: Praha, Benešov, Votice, Tábor, České Budějovice, Kaplice, D.Dvořiště

Otrokovice, Zlín, Kroměříž, Brno

Více na www.zajezdymarcela.cz  info@zajezdymarcela.cz

Autobusová doprava Gracla s.r.o

Ve spolupráci CK Quicktour

 

 

 

 

 

 

Ve spolupráci CK quicktour