Chorvatsko – lázně Stubičke Toplice

24. – 27. 10. 2020

Ze Zlína odjezd 23. 10. 2020 ve večerních hodinách

*** hotel Matija Gubec se nachází na severu Chorvatska ve městě Stubičke Toplice, 45 km od centra města Záhřeb, 30 km od centra města Krapina, které je proslulé archeologickým nalezištěm a muzeem neandrtálců.

Všechny hotelové pokoje mají balkon, TV a vlastní koupelnu se sprchou. Masáže jsou k dispozici na předchozí vyžádání a za příplatek. Hotel nabízí krytý bazén, restauraci s nabídkou místních specialit a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Jsou zde k dispozici také venkovní bazény, které jsou otevřené denně od 8:00 – 22 hodin, v pátek a sobotu do půlnoci.

 

Program:

1.den: 23.10. odjezd ze Zlína cca 19h, odjezd z Prahy od hlavního nádraží v 00.45, přes Tábor a Č.Budějovice, přejezd Rakouska a Chorvatska,  Trakoščan – prohlídka nejznámějšího chorvatského hradu , jenž se z malé pevnůstky ze 13. století rozrostl do dnešní krásy. Prohlídka bude s českým textem.  Marija Bistrica další zastávkou bude impozantní chrám na jednom z nejvýznamějších poutních míst v Chorvatsku, spojeného se zázraky Černé Madony.
Ubytování v lázních Stubičke Toplice v hotelu Matuja Gubec,  relaxace v bazénech, večeře

  1. den: – po snídani celodenní relax v bazénech s možností masáží, pro zájemce o regionální poznání návštěva místního vinařství.
    3.den:
      po snídani relax v bazénech s možností masáží, možnost výletu vlakem do nedaleké Gornji Stubice a procházka ke zdejšímu hrádku Oršič a muzea Selského povstání  Matija Gubce, významného chorvatského představitele
    4. den:  po snídani možnost koupání od 8:00 do cca 11.30, Ptuj – v okrajové části města se zastavíme ve zdejší sýrárně na koupi sýrů , jogurtů a jiných produktů.
    Návrat do Prahy do 24 hodin

 

 

Cena zahrnuje: dopravu busem, 3x ubytování v hotelu, 3x polopenzi formou bufetu, 4-denní vstup do lázeňského areálu, výlety podle programu, průvodce

 

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění 144,-Kč, jednolůžkový pokoj: 1.690,-Kč, vstupné do navštěvovaných objektů (cca 50 EUR)

 

Příplatek:

Neomezená konzumace nealkoholických nápojů, piva a vína při 3 večeřích:  300,-Kč

Termín: Osoba ve 2-lůž.pok. Dítě do 12 let na přistýlce
24.10.-27.10. 6.390 4.890

 

 

Odjezdová místa: Praha, Benešov, Votice, Tábor, České Budějovice, Kaplice, D.Dvořiště

Otrokovice, Zlín, Kroměříž, Brno

Více na www.zajezdymarcela.cz  objednávky: info@zajezdymarcela.cz  Tel.604 684 581

CA Marcela Machová ve spolupráci CK Quicktour

 

Ve spolupráci CK quicktour